Onun Kimsesi Benim Projesi AKŞAM

     

Küçükçekmece Belediyesi ‘Onun Kimsesi Benim’ sosyal sorumluluk projesinin finaline ev sahipliği yaptı. Türkiye’nin dört bir yanından gelen kimsesiz çocuklar uçurtma şenliği ve konserlerle eğlendi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile ÖNDER (İmam Hatip Okulları Mezunları ve Mensupları Derneği) işbirliğiyle İstanbul Sebahattin Zaim Üniversitesi Halkalı Yerleşkesi’nde gerçekleşen sosyal sorumluluk projesinin finaline AK Parti İstanbul Milletvekili Bülent Turan, Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz ve ÖNDER Genel Başkanı Dr. Hüseyin Korkut ile Türkiye’nin dört bir yanından gelen kimsesiz çocuklar katıldı. Program çerçevesinde 2 gün boyunca tarihi ve turistik geziler yapan çocuklar, Sebahattin Zaim Üniversitesi’nde düzenlenen etkinlikte de gün boyu oyun parkurları, lunapark eğlenceleri, akrobasi, sihirbazlık gösterileri ve Ömer Karaoğlu konseriyle eğlendi.

DUYGULANDIRAN SUNUM

Projeye katılan çocukların sahneye çıkarak, ‘Onun Kimsesi Benim’ projesini anlatması herkesi duygulandırdı. Program sonunda ise çocuklara uçurtma dağıtılırken, ÖNDER Genel Başkanı Dr. Hüseyin Korkut protokol üyelerine teşekkür ederek plaket verdi.

Haberi Görüntülemek İçin Tıklayınız.